Retail. Een dynamische wereld, waarbinnen klanten steeds meer ongrijpbaar zijn en hun gedrag minder voorspelbaar. JUMP! RETAIL werkt al 10 jaar voor de mooiste retailmerken en kent deze wereld als geen ander. 

Onze retailkennis in combinatie met ons fact based denken maakt dat we slimme marketingoplossingen bedenken voor ieder retail-vraagstuk. Hierin staan drie onderdelen centraal: gezicht, gevoel en gedrag. We geven vorm aan het gezicht van het merk, we ‘spelen’ met het gevoel van consumenten en beïnvloeden hun (koop)gedrag.

GEZICHT

Een sterke, onderscheidende visuele identiteit is cruciaal voor een retailformule. Een sterk merk valt op in de winkelstraat en online. Karakter en eigenheid zijn nodig om richting te geven aan een goede communicatieve positionering. Het gaat om de unieke WHY van het merk; op lange termijn is dit altijd doorslaggevend.

GEVOEL

Een consument kiest voor merken, waarmee hij of zij zich verbonden voelt. Hierbij draait het met name om content. Content maakt een merk sociaal, lovable en menselijk. De beste content wordt door sterke retailmerken samen met eigen klanten en fans gemaakt. Dat zijn de ambassadeurs en influencers; maximaal betrokken en bereid om ver te gaan. Co-creatie in z’n beste vorm.

GEDRAG

Iedere consument heeft z’n eigen ‘journey’. Men oriënteert zich via uiteenlopende kanalen en koopt op verschillende manieren. Consistentie en synergie in communicatie is daarom cruciaal. Wij verbinden alle touchpoints aan elkaar en doen dit zoveel mogelijk op basis van klantdata.

JUMP! RETAIL bouwt elke dag aan sterke retailmerken. Maar snapt ook dat de kassa’s moeten rinkelen. Dus merk en kassa; ons adagium. De doelstellingen van onze klanten bepalen de richting, onze tactiek zorgt voor de invulling. Daarbij worden we gesteund door een stevige operationele machine, zodat we maximaal regie kunnen voeren op Gezicht, Gevoel en Gedrag.

Altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen en iedere dag scherp. Dat mag je van ons verwachten.

Let's JUMP!

Carlos Alberto Silva

“Believe you can and you're halfway there.” Theodore Roosevelt

Carlos Alberto Silva

Social Media Manager

carlos.do.nascimento.silva@jumpretail.nl
Ester Groot

“Do what you can, with what you have, where you are.” Theodore Roosevelt

Ester Groot

Traffic Manager

ester.groot@jumpretail.nl
Brian de Roo

"Be the game changer."

Brian de Roo

Account Manager

brian.de.roo@jumpretail.nl
Charlotte Jurgens

"Great things in business are never done by one person, they're done by a team of people."Steve Jobs

Charlotte Jurgens

Account Executive

charlotte.jurgens@jumpretail.nl
Ernst Jan Smids

“Times are changing. Jump into the future.”

Ernst Jan Smids

Directeur

06 519 63 816ernst.jan.smids@jumpretail.nl
Michelle Twaalfhoven

“It’s the will. It’s not the skill.”

Michelle Twaalfhoven

Account Director

michelle.twaalfhoven@jumpretail.nl
Suzanne Tromp

“Be yourself, there are already enough others” Loesje

Suzanne Tromp

DTP-er

suzanne.tromp@jumpretail.nl
Max Scheeper

“No shortcuts, work for it.”

Max Scheeper

DTP-er

max.scheeper@jumpretail.nl
Marielle Bok

"Don't be afraid to give up the good to go for the great." John D. Rockefeller

Marielle Bok

Account Executive

marielle.bok@jumpretail.nl
Leontien Betel

"Be as you are, do as you are."

Leontien Betel

Account Manager

leontien.betel@jumpretail.nl
Remko Versluis

“You can’t do better design with a computer, but you can speed up your work enormously.” Wim Crouwel

Remko Versluis

DTP-er

remko.versluis@jumpretail.nl
Kim van Nobelen

“Don’t wait. The time will never be just right.” Napoleon Hill

Kim van Nobelen

Account Executive

kim.van.nobelen@jumpretail.nl
April Keulers

‘’When was the last time you did something for the first time?’’

April Keulers

Digital Media Manager

april.keulers@jumpretail.nl
Claudia Soares de Pinho

“Just do it.”

Claudia Soares de Pinho

Traffic Manager

claudia.soares@jumpretail.nl
Bianca Schaefer

“Life is short, eat dessert first.” Jacques Torres

Bianca Schaefer

DTP-er

bianca.schaefer@jumpretail.nl
Rinze Boonacker

"If you cannot do great things, do small things in a great way" Napoleon Hill

Rinze Boonacker

DTP-er

rinze.boonacker@jumpretail.nl
Lieke Hijmans

“Live every day like it’s your last.” Nicole Reed

Lieke Hijmans

Account Manager

lieke.hijmans@jumpretail.nl
Mark de Jonge

"Create your own happiness."

Mark de Jonge

Directeur

06 255 881 66mark.de.jonge@jumpretail.nl
Sander Houston

"Who dares wins"

Sander Houston

Account Executive

sander.houston@jumpretail.nl
Henk Rosielle

“Rainbow is the new black”

Henk Rosielle

Designer

henk.rosielle@jumpretail.nl
Jacky Luijcks

“The small things in life make the difference”

Jacky Luijcks

Account Executive

jacky.luijcks@jumpretail.nl
Kim Kleine Staarman

“In whatever you do, strive to be the best in it.”

Kim Kleine Staarman

Omnichannel Strategy Director

020 34 60 894kim.kleine.staarman@jumpretail.nl
Jorden Leeflang

"I was created to create”

Jorden Leeflang

Mobile Designer

jorden.leeflang@jumpretail.nl
Esmee van Venrooij

"Don’t wait for opportunity. Create it."

Esmee van Venrooij

Account Manager

esmee.van.venrooij@jumpretail.nl
Moniek Kloekke

“You can’t sell anything if you can’t tell anything.” Beth Comstock

Moniek Kloekke

Account Director

moniek.kloekke@jumpretail.nl
Raoul Jubithana

“It is not a question of whether you’re the BEST, it’s whether you’re BETTER than yesterday.”

Raoul Jubithana

DTP-er

raoul.jubithana@jumpretail.nl
Nicole van Zanten

“Creativity is intelligence having fun.” Albert Einstein

Nicole van Zanten

Designer

nicole.van.zanten@jumpretail.nl
Duncan van der Hulst

"Great things are done by a series of small things done together." Vincent van Gogh

Duncan van der Hulst

Account Manager

duncan.van.der.hulst@jumpretail.nl
Ine Reijnen

“Never give up, never surrender!” Peter Quincy Taggart

Ine Reijnen

Art Director

Dieuwke Reehoorn

"Think Big"

Dieuwke Reehoorn

Copywriter

Sebastian Neckel

"Creativity is taking known elements and putting them together in unique ways". Jacque Fresco

Sebastian Neckel

DTP-er

Fred Kramer

‘A mind is like a parachute, it doesn’t work unless it’s open." Frank Zappa

Fred Kramer

Visual Identity Creative

Jacqueline Donker

“You have as many hours in a day as Beyonce”

Jacqueline Donker

Art Director

Boudewijn Pompe

"I work in three shades of black." Rei Kawakubo

Boudewijn Pompe

Art Director

Deze website gebruikt cookies

Heb je hier geen bezwaar tegen? Klik dan op op deze link: Ik accepteer cookies.