Retail. Een dynamische wereld, waarbinnen klanten steeds meer ongrijpbaar zijn en hun gedrag minder voorspelbaar. JUMP! RETAIL werkt al 10 jaar voor de mooiste retailmerken en kent deze wereld als geen ander. 

Onze retailkennis in combinatie met ons fact based denken maakt dat we slimme marketingoplossingen bedenken voor ieder retail-vraagstuk. Hierin staan drie onderdelen centraal: gezicht, gevoel en gedrag. We geven vorm aan het gezicht van het merk, we ‘spelen’ met het gevoel van consumenten en beïnvloeden hun (koop)gedrag.

GEZICHT

Een sterke, onderscheidende visuele identiteit is cruciaal voor een retailformule. Een sterk merk valt op in de winkelstraat en online. Karakter en eigenheid zijn nodig om richting te geven aan een goede communicatieve positionering. Het gaat om de unieke WHY van het merk; op lange termijn is dit altijd doorslaggevend.

GEVOEL

Een consument kiest voor merken, waarmee hij of zij zich verbonden voelt. Hierbij draait het met name om content. Content maakt een merk sociaal, lovable en menselijk. De beste content wordt door sterke retailmerken samen met eigen klanten en fans gemaakt. Dat zijn de ambassadeurs en influencers; maximaal betrokken en bereid om ver te gaan. Co-creatie in z’n beste vorm.

GEDRAG

Iedere consument heeft z’n eigen ‘journey’. Men oriënteert zich via uiteenlopende kanalen en koopt op verschillende manieren. Consistentie en synergie in communicatie is daarom cruciaal. Wij verbinden alle touchpoints aan elkaar en doen dit zoveel mogelijk op basis van klantdata.

JUMP! RETAIL bouwt elke dag aan sterke retailmerken. Maar snapt ook dat de kassa’s moeten rinkelen. Dus merk en kassa; ons adagium. De doelstellingen van onze klanten bepalen de richting, onze tactiek zorgt voor de invulling. Daarbij worden we gesteund door een stevige operationele machine, zodat we maximaal regie kunnen voeren op Gezicht, Gevoel en Gedrag.

Altijd op zoek naar nieuwe uitdagingen en iedere dag scherp. Dat mag je van ons verwachten.

Let's JUMP!

Ester Groot

“Do what you can, with what you have, where you are.” Theodore Roosevelt

Ester Groot

Traffic Manager

ester.groot@jumpretail.nl
Brian de Roo

"Be the game changer."

Brian de Roo

Client Lead

brian.de.roo@jumpretail.nl
Ernst Jan Smids

“Times are changing. Jump into the future.”

Ernst Jan Smids

Directeur

06 519 63 816ernst.jan.smids@jumpretail.nl
Suzanne Tromp

“Be yourself, there are already enough others” Loesje

Suzanne Tromp

DTP-er

suzanne.tromp@jumpretail.nl
Marielle Bok

"Don't be afraid to give up the good to go for the great." John D. Rockefeller

Marielle Bok

Client Lead

marielle.bok@jumpretail.nl
Leontien Betel

"Be as you are, do as you are."

Leontien Betel

Client Lead

leontien.betel@jumpretail.nl
Lucas van Lint

'I love it when a plan comes together' Col. John 'Hannibal' Smith

Lucas van Lint

Account Executive

lucas.van.lint@jumpretail.nl
Remko Versluis

“You can’t do better design with a computer, but you can speed up your work enormously.” Wim Crouwel

Remko Versluis

DTP-er

remko.versluis@jumpretail.nl
Kim van Nobelen

“Don’t wait. The time will never be just right.” Napoleon Hill

Kim van Nobelen

Account Executive

kim.van.nobelen@jumpretail.nl
Claudia Soares de Pinho

“Just do it.”

Claudia Soares de Pinho

Account Executive

claudia.soares@jumpretail.nl
Sander Houston

"Who dares wins"

Sander Houston

Account Executive

sander.houston@jumpretail.nl
Bianca Schaefer

“Life is short, eat dessert first.” Jacques Torres

Bianca Schaefer

DTP-er

bianca.schaefer@jumpretail.nl
Rinze Boonacker

"If you cannot do great things, do small things in a great way" Napoleon Hill

Rinze Boonacker

DTP-er/Digital Designer

rinze.boonacker@jumpretail.nl
Renske Boesser

Never say ‘oops’ always say 'ahh interesting’.

Renske Boesser

Designer/DTP-er

renske.boesser@jumpretail.nl
Lieke Hijmans

“Live every day like it’s your last.” Nicole Reed

Lieke Hijmans

Client Lead

lieke.hijmans@jumpretail.nl
Mark de Jonge

"Create your own happiness."

Mark de Jonge

Directeur

06 255 881 66mark.de.jonge@jumpretail.nl
Henk Rosielle

“Rainbow is the new black”

Henk Rosielle

Designer

henk.rosielle@jumpretail.nl
Jacky Luijcks

“The small things in life make the difference”

Jacky Luijcks

Account Executive

jacky.luijcks@jumpretail.nl
Kim Kleine Staarman

“In whatever you do, strive to be the best in it.”

Kim Kleine Staarman

Managing Director

06 146 553 51kim.kleine.staarman@jumpretail.nl
Jorden Leeflang

"I was created to create”

Jorden Leeflang

Digital Designer

jorden.leeflang@jumpretail.nl
Esmee van Venrooij

"Don’t wait for opportunity. Create it."

Esmee van Venrooij

Client Lead

esmee.van.venrooij@jumpretail.nl
Frederique Doevendans

Frederique Doevendans

Account Executive

frederique.doevendans@jumpretail.nl
Bianca Souto Maior

No shortcuts, work for it.

Bianca Souto Maior

Account Director

bianca.souto.maior@jumpretail.nl
Desi Skacokova

Learn the rules like a pro, so you can break them like an artist."Pablo Picasso”

Desi Skacokova

Digital Media Manager

desi.skacokova@jumpretail.nl
Nicole van Zanten

“Creativity is intelligence having fun.” Albert Einstein

Nicole van Zanten

Designer

nicole.van.zanten@jumpretail.nl
Duncan van der Hulst

"Great things are done by a series of small things done together." Vincent van Gogh

Duncan van der Hulst

Account Manager

duncan.van.der.hulst@jumpretail.nl
Ine Reijnen

“Never give up, never surrender!” Peter Quincy Taggart

Ine Reijnen

Art Director

Dieuwke Reehoorn

"Think Big"

Dieuwke Reehoorn

Copywriter

Sebastian Neckel

"Creativity is taking known elements and putting them together in unique ways". Jacque Fresco

Sebastian Neckel

DTP-er

Jacqueline Donker

“You have as many hours in a day as Beyonce”

Jacqueline Donker

Art Director

Deze website gebruikt cookies

Heb je hier geen bezwaar tegen? Klik dan op op deze link: Ik accepteer cookies.